1000 ₺ Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo

Geri Ödeme ve İade Politikası

Sitemizden aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanmak için bize e-posta yoluyla ulaşmanız yeterlidir. E-postanızda sipariş numaranızı, iade etmek istediğiniz ürünü ve iade sebebinizi belirtmenizi rica ederiz. E-posta adresimiz: info@regnee.com

Para İadesi Süresi

Cayma hakkınızı kullandığınızda, iade ettiğiniz ürün bize ulaştıktan sonra 10 gün içinde ödemenizi geri alırsınız. Ödemeniz, siparişinizde kullandığınız ödeme yöntemine göre yapılır. Örneğin, kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, iade tutarı kredi kartınıza yansıtılır.

Kargo Masrafları

İade etmek istediğiniz ürünü bize gönderirken kargo masraflarını siz karşılarsınız. Ancak, ürünün yanlış, eksik veya hasarlı gönderilmesi durumunda kargo masraflarını biz karşılarız. Bu durumda, ürünü bize belirttiğimiz kargo firması ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Değişim İşlemleri

İade etmek istediğiniz ürün yerine başka bir ürün almak isterseniz, değişim işlemi yapabilirsiniz. Değişim işlemi için bize e-posta yoluyla ulaşmanız ve sipariş numaranızı, iade etmek istediğiniz ürünü ve almak istediğiniz ürünü belirtmeniz gerekmektedir. Değişim işlemi için cayma hakkı süresi olan 14 gün içinde bize başvurmanız gerekmektedir. Değişim işlemi için kargo masraflarını siz karşılarsınız.

İade Şartları

İade etmek istediğiniz ürünü bize iade ederken aşağıdaki şartlara uymanız gerekmektedir:

  • İade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajında, kullanılmamış veya hasar görmemiş olarak göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde, iade işleminiz kabul edilmeyebilir.
  • İade etmek istediğiniz ürünün faturasını da paketin içine koymayı unutmayınız. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürünü bize göndermeden önce, e-posta yoluyla bize bilgi vermeniz gerekmektedir. E-postanızda sipariş numaranızı, iade etmek istediğiniz ürünü ve iade sebebinizi belirtmenizi rica ederiz. E-posta adresimiz: info@regnee.com

İletişim Bilgileri

İade politikamız ile ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz olursa, bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

  • E-posta: info@regnee.com
  • Telefon: + 90 531 430 80 83
  • Adres: Halkalı Merkez Mh. Dereboyu Cd. No: 56/9 Balcon Plaza Halkalı – Küçükçekmece / İstanbul

Son Güncelleme Tarihi

İade politikamız son olarak 17 Ağustos 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Régnee, Afrodite’nin güzellik mirasını yansıtan, Fransa’da okyanus bitkileri ve minerallerle üretilen peeling ürünleridir. Régnee ile cildinizi arındırın, doğal güzelliğinizi ortaya çıkarın ve tanrıçanın dokunuşunu hissedin. Régnee, kusursuz güzelliğiniz için yanınızdadır.